1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчан запрошують на виставку живопису «Чарівне дитинство»

Ковельчан запрошують на виставку живопису «Чарівне дитинство»

Нову колекцію цікавих живописних робіт можна оглянути у культурно-просвітницькому центрі, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Виставка «Чарівне дитинство» проходить в рамках благодійного освітнього проєкту під егідою Благодійного Фонду «Зірка благодіяння». Основний його напрям діяльності має освітнє підґрунтя – допомога дітям у вихованні їх мистецьких та естетичних якостей.

Науковий співробітник історичного музею Василина Столярчук зауважує, що це вже друга виставка, яку презентує Благодійний Фонд в Ковелі. У листопаді 2018 року вони представляли експозицію олійного живопису «Світ емоцій». Тоді ковельчани могли ознайомитись з тридцятьма оригінальними роботами, які вабили погляд та змушували детально вдивлятись в мазки пензля і незвичне фактурне доповнення – ланцюжки, стрічки, шерсть, засушені гілочки та рослини. Виставка отримала чудові відгуки від відвідувачів та місцевих поціновувачів мистецтва.

У нинішню експозицію увійшло два десятки картин. На полотнах змальовані маленькі дівчатка та ангели. Милі діти зображені в різних образах – юних любителів природи.

Одна маленька леді прогулюється квітучим полем та збирає в букет запашні квіти. Інше дитя з трепетом пригортає до себе сіреньке кроленя. А тут - дві подружки-балерини мріють про своє велике майбутнє. Змальовані ангели займаються звичайними земними забавками – пускають мильні бульбашки та розмальовують паперові ліхтарики. Від кожної роботи віє спокоєм та ніжністю. Для підсилення ефекту рельєфності та об’єму автор додає до зображень сухоцвіти.

Запрошуємо ковельчан відволіктись від щоденної суєти, поспіху та шаленого ритму життя і відвідати експозицію. Увійшовши до виставкової зали, ви зануритесь у чарівний світ мистецтва.#Виставка

Коментарі

Читайте також