1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі перевірили понад 400 підприємців щодо використання нелегальної найманої праці

У Ковелі перевірили понад 400 підприємців щодо використання нелегальної найманої праці

Спеціалістами сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі спільно з представниками Управління Держпраці у Волинській області, на виконання доручення прем'єр-міністра України від 22.01. 2020 року, проведено посилену роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання міста, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.

Як повідомила завідувач сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліана Герасимчук, інформаційна кампанія, під час якої було відвідано 407 підприємців, тривала з 24 до 31 січня.

Укотре роботодавцям надано роз'яснення щодо неприпустимості використання незадекларованої найманої праці та надано час для офіційного працевлаштування своїх працівників.

- Після роз'яснювальних заходів проводитимуться перевірки і порушників законодавства буде притягнуто до відповідальності. Зокрема, за кожного непрацевлаштованого працівника Кодексом законів про праці України передбачено штрафні санкції у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат. З 1 січня 2020 року це - 141 тисяча 690 гривень, - зауважила Ліліана Герасимчук.#ЗаконодавствоПроПрацю #Підприємці

Коментарі

  • Серж
    А скiльки всього пiдприэмцiв???????
    Відповісти

Читайте також

Чотирьох підприємців у Ковелі попередили про відповідальність за використання нелегальної найманої праці

Чотирьох підприємців у Ковелі попередили про відповідальність за використання нелегальної найманої праці
Робоча група з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення здійснює превентивні заходи, спрямовані на попередження порушень суб'єктами господарювання трудового законодавства.

6 нелегальних АЗС виявили у Ковелі під час рейду

6 нелегальних АЗС виявили у Ковелі під час рейду
За інформацією завідувачки сектору з питань праці відділу економічного розвитку та торгівлі Ліліани Герасимчук, наразі торгівлю пальним припинено, проте АЗС не демонтовані.