1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельському медичному коледжі відбувся випускний

У Ковельському медичному коледжі відбувся випускний

31 січня у Ковельському медичному коледжі відбулась урочиста подія – випускний вечір, - пвідомляють на сторінці навчального закладу у Фейсбук.

Цьогоріч випускниками навчального закладу стали фахівці освітньої програми "Акушерська справа". На свято зібрались викладачі, випускники, батьки, рідні та друзі. Урочиста частина розпочалася виконанням Державного Гімну України всіма присутніми. З напутнім словом до випускників звернулася директор Ковельського медичного коледжу Олена Григола, яка побажала сповна скористатися знаннями, отриманими у стінах коледжу і йти у світ лише дорогами добра.

З Божим Благословенням звернувся до випускників священник Благовіщенського собору о.Михаїл.

- Випускний вечір відбувався в атмосфері радісного хвилювання, а також певного смутку за коледжем, що за час навчання став для колишніх студентів другою домівкою. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам'яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи, - зазначають у дописі.

Найбільш хвилюючою частиною свята стало вручення випускникам дипломів. Під оплески вчорашні студенти виходили отримувати документи про освіту уже самостійними дорослими людьми, сповненими планів, мрій, сподівань на нові досягнення та успіхи.#МедичнийКоледж

Коментарі

Читайте також

Ковельський медичний коледж приєднався до флешмобу з нагоди Всесвітнього дня української хустки ФОТО

Ковельський медичний коледж приєднався до флешмобу з нагоди Всесвітнього дня української хустки ФОТО
Колектив закладу здивував креативною добіркою світлин: традиційний жіночий аксесуар одягли не лише чарівні викладачки й студентки коледжу, а й чоловіки.

У Ковелі відбувся військово-туристичний фестиваль серед юнаків та дівчат ФОТО

У Ковелі відбувся військово-туристичний фестиваль серед юнаків та дівчат ФОТО
Змагались студенти трьох навчальних закладів міста: Ковельського ПЕК, медичного коледжу та КЦПТО. Усі команди продемонстрували високу фізичну, медичну та військову підготовку.