Ковельський медичний коледж планують перейменувати

У Волинській області планують перейменувати декілька освітніх закладів. Про це йшлося сьогодні, 6 лютого, під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму. Депутати рекомендували підтримати на сесії відповідні проєкти рішень.

За словами заступника керуючого справами – начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Мирослави Якимчук, на розгляд депутатів винесли проєкти рішення про перейменування коледжів. Такі зміни необхідно зробити у відповідності до чинних законодавчих вимог. Нові назви узгодили з представниками установ.

Таким чином, Ковельський медичний коледж перейменують на Ковельський фаховий медичний коледж Волинської обласної ради (проєкт рішення за посиланням: http://volynrada.gov.ua/projects/pro-pereimenuvannyа)

У разі прийняття рішення депутатами управлінню охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації буде доручено розробити та подати на затвердження голові обласної ради Статут «Ковельського фахового медичний коледжу» Волинської обласної ради. Директор комунального вищого навчального закладу «Ковельський медичний коледж» Григола О. Г. має вжити організаційно-правові заходи щодо реєстрації Статуту закладу та здійснити інші дії, передбачені законодавством, необхідні для забезпечення діяльності коледжу.

Перейменують також і наступні заклади освіти:

- Волинський коледж культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського на Волинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського Волинської обласної ради;

- Ківерцівський медичний коледж на Ківерцівський фаховий медичний коледж Волинської обласної ради;

- Луцький педагогічний коледж на комунальний заклад вищої освіти Луцький педагогічний коледж Волинської обласної ради;

- вищий комунальний заклад Володимир-Волинський педагогічний коледж імені Агатангела Кримського на Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради;

Проєкти рішень про перейменування навчальних закладів оприлюднені на офіційному сайті обласної ради.#МедичнийКоледж

Коментарі

Читайте також

Ковельський медичний коледж приєднався до флешмобу з нагоди Всесвітнього дня української хустки ФОТО

Ковельський медичний коледж приєднався до флешмобу з нагоди Всесвітнього дня української хустки ФОТО
Колектив закладу здивував креативною добіркою світлин: традиційний жіночий аксесуар одягли не лише чарівні викладачки й студентки коледжу, а й чоловіки.