1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі для «важких» підлітків проведуть екскурсію у виховну колонію

У Ковелі для «важких» підлітків проведуть екскурсію у виховну колонію

У Ковелі вирішили провести екскурсію до виховної колонії для неповнолітніх ковельчан, схильних до правопорушень. Про це повідомила начальник Служби у справах дітей Ковельського міськвиконкому Жанна Вельма. Таке рішення було прийняте в ході спільної наради керівників правоохоронних органів та органів місцевої влади Ковеля та Ковельського району з питань попередження правопорушень серед дітей, протидії злочинності у молодіжному середовищі.

Такий профілактичний захід для «важких» підлітків ініційовано вперше. Його проведуть цього тижня для дітей віком від 14 років (саме з цього віку настає кримінальна відповідальність).

На екскурсію до місцевої колонії запросять близько 10 юнаків, які матимуть змогу поспілкуватися із засудженими, на власні очі побачити життя "за ґратами" та зробити правильні висновки.

Нагадаємо, що у Ковелі знаходиться одна з трьох в Україні колоній для неповнолітніх. В установі зараз відбувають покарання близько 40 підлітків, які скоїли тяжкі та особливо тяжкі злочини. Це юнаки віком від 14 до 18 років. Після того, як засудженому виповнюється 18, вирішується питання, чи переводити його у в’язницю для дорослих. Якщо вихованець мав гарну поведінку, його можуть залишити ще на три роки у закладі для неповнолітніх. Згідно із законом, у виховній колонії можуть перебувати ті особи, кому виповнилося не більше двадцяти одного року.


#ВиховнаКолонія

Коментарі

Читайте також