1. Головна
  2. Новини
  3. Цьогоріч у Ковелі відремонтують дороги на вул. Вітовського та Павлова, що ведуть до пологового будинку

Цьогоріч у Ковелі відремонтують дороги на вул. Вітовського та Павлова, що ведуть до пологового будинку

Цього року у Ковелі планують відремонтувати дороги, які ведуть до пологового будинку: на вул. Вітовського та Павлова. Тут уже прокладено господарсько-фекальну каналізацію. Передбачаються кошти на облаштування мережі водовідведення (дощових та поверхневих вод): Вітовського - 1 млн 371 тис грн., Павлова - 826 тис грн. Лише після цього буде проведено асфальтування доріг. На капітальні ремонти вулиць Вітовського та Павлова необхідно 5 млн 400 тис грн та 6 млн грн відповідно. Це повна вартість робіт.

Нагадаємо, що міський голова Олег Кіндер, представляючи бюджет Ковеля на 2020 рік, зауважив, що місто розраховує на співфінансування цих двох об'єктів з обласного бюджету.

Як стало відомо 12 лютого під час прийняття обласного бюджету на 2020 рік, для Ковеля передбачили 9 млн 700 тис грн. Ці кошти буде спрямовано на проведення капітальних ремонтів вулиць Вітовського - 2,7 млн грн, Павлова - 3 млн. грн., а також на реконструкцію вулиці Відродження - 4 млн грн.

Головним розпорядником коштів буде управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства.


#Благоустрій #МіськийБюджет #РемонтДороги

Коментарі

Читайте також

У 2020 році відремонтують трасу Доманове-Ковель

У 2020 році відремонтують трасу Доманове-Ковель
Про це повідомляє Державне агентство автомобільних доріг України. Загалом мають відновити понад 6 тисяч кілометрів доріг державного значення, які знаходяться в аварійному стані.