1. Головна
  2. Новини
  3. Міський голова Олег Кіндер і президент Хелма Якуб Банашек обговорили перспективу спільних проєктів

Міський голова Олег Кіндер і президент Хелма Якуб Банашек обговорили перспективу спільних проєктів

Делегація з Ковеля відвідала місто-партнер Хелм. Її представляли міський голова Олег Кіндер та його заступник Ігор Прокопів. Про це пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Під час зустрічі з президентом Якубом Банашеком вони обговорили напрямки подальшої співпраці. Зі сфер, які викликали зацікавленість - підготовка до подання заявок на отримання коштів за новою перспективою ЄС, в тому числі у рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. Йдеться головним чином про інвестиції у дорожню інфраструктуру, комунальне господарство, екологію, а також про мікропроєкти.

Олег Кіндер зауважив, що міста є найближчими сусідами, уже майже чверть століття - партнерами. На його думку, варто активізувати роботу та використати дружні стосунки з вигодою для обох громад, взявшись до написання проєктів.

Якуб Банашек підтримав цю ідею та пообіцяв найближчим часом провести консультації зі своїми колегами та уже з певними напрацюваннями й пропозиціями провести ще одну зустріч, де більш детально обговорити питання та визначити пріоритети для обох міст.


#Проекти #ЄвропейськийСоюз #ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

На стадіоні «Локомотив» у Ковелі не припиняються роботи

На стадіоні «Локомотив» у Ковелі не припиняються роботи
Об’єкт реконструюють у рамках програми транскордонного співробітництва ЄС. Створення умов для функціонування центру діалогу культур потребує значних фінансових ресурсів, тому будівництво розраховане на кілька років.