За зловживання монопольним становищем на Ковельський госпрозрахунковий ринок накладено штраф

За зловживання монопольним становищем на ТОВ «Ковельський госпрозрахунковий ринок» накладено штраф, - повідомляє пресслужба антимонопольного комітету.

Волинське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України за результатами розгляду колективних звернень фізичних осіб-підприємців, які здійснюють торговельну діяльність на ринках м. Ковель, на дії ТОВ «Ковельський госпрозрахунковий ринок» щодо необґрунтованого підняття з 01.01.2018 та з 01.01.2019 розміру орендної плати за торговельне місце під розташування малих архітектурних форм на ринках, розпочало розгляд справи за статтею 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді зловживання монопольним становищем.

Доведено, що ТОВ «Ковельський госпрозрахунковий ринок», займаючи протягом 2018 року та січня – червня 2019 року монопольне (домінуюче) становище на ринку комплексних послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на ринках в межах м. Ковель, своїми діями, що полягали у встановленні та застосуванні впродовж 2018-2019 років економічно необґрунтованого розміру орендної плати за торговельне місце під розташування малих архітектурних форм, вчинило порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 1 частини другої статті 13 та пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

За вчинення порушення на ринок рішенням адміністративної колегії накладено штрафні санкції у розмірі 68 тис. грн.

#Ринок #Підприємці

Коментарі

Читайте також

«Терміново навести лад на ринках Ковеля згідно вимог пожежної безпеки», - міський голова Олег Кіндер

«Терміново навести лад на ринках Ковеля згідно вимог пожежної безпеки», - міський голова Олег Кіндер
На одному з ринків Ковеля нещодавно трапилась надзвичайна ситуація – спалахнув контейнер. Загорання ліквідували вогнегасниками, які були в суміжних павільйонах.

Чи безпечно на ковельських ринках?

Чи безпечно на ковельських ринках?
Про стан протипожежної безпеки у місцях з масовим скупченням людей розповів начальник Ковельського міськрайонного відділу ДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік.