1. Головна
  2. Новини
  3. У 2020 році волинські дороги державного значення ремонтуватиме ковельське підприємство

У 2020 році волинські дороги державного значення ремонтуватиме ковельське підприємство

Цьогоріч на експлуатаційне утримання волинських шляхів, протяжністю 1794 км, передбачено 144,6 млн. грн. Повідомляє прес-центр Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Договори про надання послуг з експлуатаційного утримання волинських шляхів державного значення у 2020 році укладено з трьома підприємствами – ДП "Волинський облавтодор", ПрАТ "Ковельське ШБУ № 63" (автошлях Р-15) та ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс" (автодороги М-19 і Н-22 на ділянках від Луцька до межі з Рівненською областю). Саме ці підрядники цьогоріч здійснюють систематичний та постійний догляд за дорогою, дорожніми спорудами та смугою відводу. Такі роботи виконуються цілорічно та відповідно до сезону.

Нагадаємо, що у 2020 році 9 млн. грн. планують спрямувати на реконструкцію автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін). Продовжаться розпочаті торік ремонтні роботи на автошляху М-19 Доманове (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест). На автодорозі Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква поточний середній ремонт буде проводитись на окремих ділянках об’єкта.


#РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Цьогоріч у Ковелі відремонтують дороги на вул. Вітовського та Павлова, що ведуть до пологового будинку

Цьогоріч у Ковелі відремонтують дороги на вул. Вітовського та Павлова, що ведуть до пологового будинку
5 млн 700 тис грн Ковель отримає з обласного бюджету. Ще 50% вартості робіт буде оплачено з міського бюджету. Крім того, ще понад 2 млн грн міська влада передбачила й на облаштування мережі водовідведення на цих вулицях.

Прийнято бюджет області на 2020 рік. Скільки коштів отримає Ковель?

Прийнято бюджет області на 2020 рік. Скільки коштів отримає Ковель?
Як повідомила начальник фінансового управління, у головному кошторисі Волині, який було повернуто на доопрацювання у грудні 2019 року, бюджетна комісія облради все ж передбачила кошти на ремонт доріг у Ковелі.