1. Головна
  2. Новини
  3. Боєприпаси в лісі, собака в колодязі, підпал авто та сухої трави - про події минулого тижня інформують ковельські рятувальники

Боєприпаси в лісі, собака в колодязі, підпал авто та сухої трави - про події минулого тижня інформують ковельські рятувальники

Ковельський міськрайвідділ УДСНС України у Волинській області повідомляє про події, що трапилися у Ковелі та Ковельському районі минулого тижня.

Вранці 17 лютого рятувальникам надійшло повідомлення з села Воля Ковельська про пожежу, яка виникла в металевому автомобільному кунгу. Вогнем знищено кунг, лако-фарбове покриття автомобіля, а також 1,5 тонни льону, що там зберігався. Ймовірна причина - підпал.

Цього ж дня після 22 години підрозділи виїжджали на гасіння сухої трави, яка горіла між селами Мощена та Черкаси Ковельського району. Територія належить Люблинецькій ОТГ.

Горіла суха трава й чагарники й у Ковелі по вулиці Грушевського. Займання сталося на площі 0,6 га після 22 години 22 лютого.

Рятувальники вважають, що причиною обох пожеж в екосистемах стало необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

22 лютого підрозділ 19-ї ДПРЧ м. Ковеля виїжджав на порятунок собаки, яка провалилася у каналізаційний колодязь у селищі Люблинець. За допомогою мотузки тварину врятували.

А 21 лютого у лісовому масиві села Старі Кошари громадянами було виявлено артилерійські снаряди: предмети, схожі на АС-100 мм, АС-76 мм та АС-45 мм. Рятувальники діяли в установленому порядку, забезпечивши охорону та провівши інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення.


#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

Ковельські рятувальники застерігають громадян не провокувати пожеж в екосистемах

Ковельські рятувальники застерігають громадян не провокувати пожеж в екосистемах
За спалювання сухої рослинності передбачено покарання у вигляді штрафу від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Для посадових осіб - від 50 до 70 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.