1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанам, які звертатимуться до депутатів за матеріальною допомогою, необхідно відкрити картковий рахунок

Ковельчанам, які звертатимуться до депутатів за матеріальною допомогою, необхідно відкрити картковий рахунок

Відтепер ковельчанам, які звертатимуться до депутатів міської ради з проханням про надання матеріальної допомоги, необхідно разом з іншими документами подавати довідку про відкриття карткового рахунку в банку. Такі зміни передбачені Постановою Кабінету міністрів України від 27.12.2019 № 1151 «Деякі питання виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ», яка набрала чинності 10 січня 2020 року.

Про це йшлося сьогодні на засідання постійної депутатської комісії у Ковельській міській раді. Згідно нового урядового документу кошти з міського бюджету громадяни можуть отримати лише на власні карткові рахунки.

Відповідні зміни буде внесено й до Положення про порядок надання депутатами міської ради матеріальної допомоги, затвердженого рішенням ради №59/6 від 28.11.2019.

Проект рішення уже підготовлено та рекомендовано на розгляд чергової сесії, яка відбудеться 27 лютого.

Таким чином, ковельчанам до звернення на ім'я депутата міської ради та інших документів, передбачених Положенням, необхідно подавати довідку про відкриття карткового рахунку в установі банку або довідку за реквізитами (для поповнення карткового рахунку в банку) або картку реквізитів для проведення операції поповнення карткового рахунку.

Довідково:

Для отримання допомоги мешканці міста Ковеля звертаються із письмовою заявою безпосередньо до депутата міської ради на особистому прийомі.

До заяви додаються такі документи:

- Копія паспорта (1-2сторінки; за наявності другого фото сторінка з ним, а також зворотня; якщо допомога на дітей, то сторінка “особливі відмітки”, де вписані діти; якщо допомога на чоловіка — сторінка “сімейний стан”; прописка).
- Копія картки фізичної особи — платника податків, де вказаний ідентифікаційний номер особи (при відсутності копія паспорту зі штампом про відсутність).
- Копія свідоцтва про народження дитини (за відсутності копії сторінки паспорту).
- Копія свідоцтва про шлюб (за відсутності копії сторінки паспорту).
- Документ, який підтверджує певний соціальний статус заявника (у разі ( наявності).
- Для допомоги на лікування та реабілітацію — довідка, виписка з медичної картки, епікриз, тощо, де вказується діагноз та рекомендації щодо лікування.
- Інші документи (залежно від обставин, що склалися та які підтверджують необхідність виділення допомоги).

#СоціальнийЗахист #МіськийБюджет #Депутати #СесіяМіськоїРади

Коментарі

Читайте також