1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі дві сім'ї можуть позбавити батьківських прав на дітей

У Ковелі дві сім'ї можуть позбавити батьківських прав на дітей

У Ковелі дві сім'ї може бути позбавлено батьківських прав на дітей, ще трьох неповнолітніх вилучили з інших неблагополучних сімей, - про це доповіла сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі начальник служби у справах дітей Жанна Вельма.

Вона зауважила, що за результатами проведеного засідання комісії з питань захисту прав дітей, два позови направлено до суду щодо позбавлення батьківських прав. Таким чином у притулку можуть опинитися троє неповнолітніх ковельчан.

Ще трьох дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах і умови проживання яких загрожували їхньому життю і здоров'ю, вилучили та помістили у Волинський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Це діти з однієї сім'ї: 4-х років, 10-ти та 15-ти.

Ще одну дитину, яка самовільно залишила місце постійного проживання та навчання, влаштували в обласний притулок для дітей у м. Рожище.

Крім того, відповідно до подань навчальних закладів м. Ковеля, працівниками служби у справах дітей та міського центру соціальних служб відали дві сім'ї учнів, які без поважних причин пропускають уроки в навчальних закладах. Батькам дано попередження. Тож, якщо ситуація не поліпшиться, то на батьків притягнуть до адмінвідповідальності, яка передбачає накладення штрафу.Фото - ілюстративне. Джерело - https://khm.depo.ua

#ДітиСироти #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також