1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі батьків, які не дбають про своїх дітей, притягнули до відповідальності

У Ковелі батьків, які не дбають про своїх дітей, притягнули до відповідальності

Працівники служби у справах дітей та міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді м. Ковеля провели обстеження сімей групи ризику. Це родини, які потрапили у скрутне матеріальне становище або ж сім'ї, у яких батьки неналежно виконували свої обов'язки щодо виховання дітей. Про це повідомила начальник Служби у справах дітей Жанна Вельма.

Вона зауважила, що соціальні працівники побували у п'яти ковельських сім'ях, де виховується дев'ятеро неповнолітніх дітей. На дві сім'ї (5 дітей) складено протоколи і батьки понесуть відповідальність перед законом. Їх попереджено про те, що у разі, якщо ситуація не поліпшиться, вирішуватиметься питання про вилучення дітей.

Як зауважує Жанна Вельма, такі заходи мають позитивні результати, адже є батьки, які свідомо стають на шлях виправлення. Наразі двоє дітей (дівчинка дошкільного віку та хлопчик-школяр) днями будуть повернуті у біологічні сім'ї. Діти упродовж кількох місяців перебували у Волинському обласному центрі соціальної реабілітації. В обох родинах ситуація поліпшилась: батьки працевлаштувались та створили вдома належні умови для проживання і виховання дітей.

Тож підстав вилучати дітей наразі нема. Проте відповідні служби продовжують вести соціальний супровід таких сімей, аби не допустити подібних ситуацій в майбутньому.


#ДітиСироти #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також