1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі поклали квіти до пам’ятника Лесі Українки з нагоди 149-річчя з дня її народження

У Ковелі поклали квіти до пам’ятника Лесі Українки з нагоди 149-річчя з дня її народження

Сьогодні, у 149-у річницю від дня народження Лесі Українки, у Палаці учнівської молоді відбувся тематичний захід «Твоє життя, поезію, пісні довічно будуть пам’ятати люди». Його підготував колектив ЗЗСО №10. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

На захід завітали міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник управління освіти Віктор Бичковський, керівники навчальних закладів, батьки, вчителі, учні, громадські активісти.

Ведучі Дмитро Дремлюк та Анастасія Догойда сторінка за сторінкою перегортали книжку долі великої Лесі.

А доповненням до їх оповіді стали вірші поетеси, які майстерно і проникливо декламували школярі, постановка уривку драми-феєрії “Лісова пісня”, де ожили Мавка та Лукаш. Звучали зі сцени листи поетеси до Сергія Мержинського. А ще — музика, якою так захоплювалась наша славетна землячка.

Учитель української мови та літератури Катерина Макарук каже, що з її вихованцями, у яких горять очі, працювати одне задоволення. Вони - талановиті, щирі, мудрі і справжні. Тож їм вдалось тонко і глибоко передати творчість Лесі Українки.

По завершенню літературного вечора його учасники поклали квіти до пам’ятника поетеси та взяли участь у літературних читаннях її творів.


#ЛесяУкраїнка

Коментарі

Читайте також

У Ковелі, Колодяжному та Нечимному письменники п'яти країн світу читали поезію різними мовами ФОТО

У Ковелі, Колодяжному та Нечимному письменники п'яти країн світу читали поезію різними мовами ФОТО
Літератори з Болгарії, Чехії, Білорусі, Грузії та міст України відвідали Ковельщину в рамках Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Лісова пісня». Звучала поезія різними мовами світу.