1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельському районі під час пожежі живцем згоріло двоє дітей

У Ковельському районі під час пожежі живцем згоріло двоє дітей

27 лютого о 02:16 до Служби 101 надійшло повідомлення про пожежу у дерев’яному житловому будинку в селі Білашів Ковельського району – полум’я, що охопило всю будівлю, помітили сусіди. Повідомляють на сайті Управління ДСНС у Волинській області.

О 02:20 до місця виклику прибув перший підрозділ вогнеборців. Загалом на місці події були зосереджені сили трьох підрозділів – місцевих пожежних команд сіль Білашів та Любитів, а також рятувальники 4-ої ДПРЧ міста Ковеля.

На момент прибуття пожежа сягнула даху й охопила увесь будинок. Сусіди повідомили, що у помешканні можуть перебувати двоє дітей. На гасіння пожежі рятувальники подали 3 пожежних водяних стволи, для локалізації пожежі знадобилось 55 хвилин. На жаль, на місці пожежі співробітники Служби 101 виявили у кімнаті тіла двох дітей – хлопчика 2014 р.н. та дівчинку 2017 р.н. Врятувати 6-річного хлопчика і 2-річну дівчинку уже не було змоги.

Пожежа ліквідована о 04:40.

За попередніми даними, вогонь спалахнув внаслідок недоліків конструкції пічного опалення.

Поліція встановила, що матір на декілька хвилин залишила малолітніх дітей без нагляду, пішла до сусідів. Наразі вирішують питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 166 та ст. 270 Кримінального кодексу України. Йдеться про злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною та порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки.

#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

Боєприпаси в лісі, собака в колодязі, підпал авто та сухої трави - про події минулого тижня інформують ковельські рятувальники

Боєприпаси в лісі, собака в колодязі, підпал авто та сухої трави - про події минулого тижня інформують ковельські рятувальники
З 17 по 23 лютого підрозділи Ковельського міськрайвідділу УДСНС України у Волинській області виїжджали кілька разів за викликами, що надійшли з Ковеля та Ковельського району.

Ковельські рятувальники застерігають громадян не провокувати пожеж в екосистемах

Ковельські рятувальники застерігають громадян не провокувати пожеж в екосистемах
За спалювання сухої рослинності передбачено покарання у вигляді штрафу від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Для посадових осіб - від 50 до 70 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.