1. Головна
  2. Новини
  3. У ковельській лікарні готові лікувати людей з туберкульозом

У ковельській лікарні готові лікувати людей з туберкульозом

12 медичних закладів на Волині готові лікувати людей, які захворіли на туберкульоз. Серед них – Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання. Про це повідомили на сайті Волинської ОДА.

За 9 місяців 2020 року на лікування дорослих і дітей з туберкульозом у Програмі медичних гарантій Національної служби здоров'я України передбачили 627 млн 721 тис грн. Ці кошти НСЗУ виплатить тим закладам, які укладуть договір на надання таких послуг. За лікування одного пацієнта Національна служба здоров'я України заплатить медзакладу 20 663 грн.

- Жоден пацієнт, який потребує допомоги, не залишиться без неї. У нього буде вибір серед багатьох лікарень. НСЗУ оплатить лікування туберкульозу за однаковим тарифом як в тубдиспансерах, так і в інфекційних відділеннях багатопрофільних лікарень. Тариф включає діагностику, лікування в амбулаторних умовах та умовах стаціонару. Лікарські засоби закуповуються за централізованими програмами МОЗ, - розповіла т.в.о. голови НСЗУ Оксана Мовчан.

Всесвітня організації охорони здоров'я рекомендує Україні рішучіше впроваджувати нові форми лікування через амбулаторний прийом ліків. В розвинених країнах пацієнти з туберкульозом лікуються в стаціонарі 2 тижні, далі – амбулаторно. Середня тривалість перебування дорослих пацієнтів у стаціонарі в Україні - 87,94 днів. Є регіони, де середня тривалість перебування хворого на ліжку становить понад 100 днів - Полтавська область (130), Луганська область (127).

#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі створили спеціалізовану бригаду екстреної медичної допомоги у разі підозри на коронавірус

У Ковелі створили спеціалізовану бригаду екстреної медичної допомоги у разі підозри на коронавірус
Бригада забезпечена необхідним медичним обладнанням, медикаментами, виробами медичного призначення, дезінфікуючими засобами та засобами індивідуального захисту.