1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковельському промислово-економічному коледжі обрали «Міс коледжу–2020»

У Ковельському промислово-економічному коледжі обрали «Міс коледжу–2020»

27 лютого у Ковельському промислово-економічному коледжі відбувся конкурс краси «Міс коледжу–2020», - повідомляють на сайті коледжу.

Вісім юнок демонстрували власну вроду, обдарованість і розум під час чотирьох конкурсів: «Представлення та відео-ролик своєї професії», «Костюмоване дефіле у стилі героїв казок», «Світ моїх захоплень та талантів»та «Дефіле у вечірніх сукнях».

У першому конкурсі учасниці підготували відеоролики, у яких креативно презентували себе і свою майбутню професію.

У «Костюмованому дефіле у стилі героїв казок» ми разом з учасницями поринули у світ казок, де зустрілись з Попелюшкою, Білосніжкою, Сплячою Красунею, Барбі, Сніговою Королевою, Царівною Жабою, Жасмін та Маніфесентою.

У наступному конкурсі глядачі побачили таланти конкурсанток. Кожна з них продемонструвала світ своїх захоплень, виявивши максимум творчості та індивідуальності.

І вже в заключному конкурсі «Дефіле у вечірніх сукнях» учасниці вийшли на сцену у вишуканих вечірніх сукнях. Перед глядачами були справжні леді – красиві, жіночні, граційні… Дівчата переконали – кожна з них гідна почесного звання королеви.

На заході також звучали музичні композиції у виконання солістки студії «Зорепад» Солтисяк Вероніки, студенток коледжу Рубіновської Анастасії, Демкової Юлії, Савчук Діани та хлопців коледжу.

Після тривалої, напруженої, але надзвичайно цікавої боротьби корону і титул «Міс коледжу–2020» отримала Оніщук Яна. Титул «Віце-міс коледжу» журі присудило Бичик Олександрі. Решта учасниць отримали наступні титули:

«Міс грація» – Філонюк Анна;
«Міс елегантність» – Монець Соломія;
«Міс спокуса» та «Міс глядацьких симпатій» – Семенюк Вікторія;
«Міс посмішка» – Потеруха Катерина;
«Міс загадковість» – Муха Аліна;
«Міс неповторність» – Сухацька Юлія.

Усі конкурсантки були нагороджені подарунками, отримали багато вражень та емоцій, знайшли нових друзів та здобули навики у модельній сфері.

Велика подяка спонсорам заходу: перукарні «Єва», нічному клубі «Кіно» та Квітковій кухні, організаторам конкурсу та студентській раді коледжу.


#КовельськийПЕК

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відбувся військово-туристичний фестиваль серед юнаків та дівчат ФОТО

У Ковелі відбувся військово-туристичний фестиваль серед юнаків та дівчат ФОТО
Змагались студенти трьох навчальних закладів міста: Ковельського ПЕК, медичного коледжу та КЦПТО. Усі команди продемонстрували високу фізичну, медичну та військову підготовку.