1. Головна
  2. Новини
  3. Директор Корпусу Миру США в Україні подякував міській владі за підтримку діяльності волонтерів у Ковелі

Директор Корпусу Миру США в Україні подякував міській владі за підтримку діяльності волонтерів у Ковелі

Заступник міського голови Ігор Прокопів зустрівся з директором Корпусу Миру США в Україні Майклом Кетовером, який перебував у нашому місті з робочим візитом. Пише офіційний сайт Ковельради.

Волонтери цієї організації працюють у Ковелі з 2008 року. Першим був Адам Кайзер, задіяний у відділі економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету. Бенні Венгі допомагав дітям вивчати англійську мову. Річард Роман зосередився на напрямку щодо розвитку громадянського суспільства. Кесіді Кремтон стала частиною колективу молодіжного центру. Уже понад рік у Ковелі в центрі зайнятості працює волонтерка Корпусу Миру Шоу Еймі Рей.

- У нас склались дуже гарні відносини з міською радою Ковеля. Дякуємо Вам за підтримку наших волонтерів, починаючи з Адама Кайзера і до Кесіді Кремтон. Ми дуже пишаємось діяльністю молодіжного центру, в якій активно працювала Кесіді. Вона працювала у Ковелі три роки і це був її другий дім. В Америку вона повертається з хорошими почуттями і враженнями, - зауважив пан Майкл.

Ігор Ярославович зазначив, що Ковель і надалі буде радий співпрацювати з Корпусом Миру США, адже спільно вдалося реалізувати чимало проєктів. Вони направлені на роботу з молоддю, мають освітнє спрямування.

Як розповів директор Корпусу Миру, вони планують, щоб волонтери на одному місці були задіяні якнайдовше. Аби розпочата однією людиною справа мала продовження і розвиток. Зазвичай вони приїжджають на два роки, але було б добре, щоб їм на зміну прибували інші.

Директор молодіжного центру “Місто ідей” Людмила Зубарєва дуже зраділа такій ініціативі і запевнила, що вони готові прийняти нового волонтера, який би перейняв напрацювання Кесіді. Дівчині вдалося чимало зробити корисного за час перебування у Ковелі. Зокрема, завдяки їй молодіжний центр виграв грантові конкурси на реалізацію проєктів “Погляд молоді на місто”, “Лідери майбутнього”, “Еко—виклик для молоді”. Вона активно долучилась до створення самого молодіжного центру, веде тепер в ньому заняття англійського клубу, співпрацює з центром соціальних служб для дітей, сім’ї і молоді.

Майкл Кетовер також побував у молодіжному центрі, ближче познайомився з його діяльністю. У цей день він відвідав і центр зайнятості, де вивчав ефективність роботи волонтерки Корпусу Миру.


#Волонтери #МістоІдей

Коментарі

Читайте також

У керівниці ковельського осередку Товариства Червоного Хреста Людмили Стахорської - 70-літній ювілей

У керівниці ковельського осередку Товариства Червоного Хреста Людмили Стахорської - 70-літній ювілей
За вагомий особистий внесок у розв’язання проблем найбільш незахищених мешканців міста, чуйність і милосердя, активну участь у житті громади її нагороджено Грамотою міської ради.