1. Головна
  2. Новини
  3. З початку року у Ковелі викрали сім велосипедів

З початку року у Ковелі викрали сім велосипедів

Дедалі більше людей пересідають на велосипеди. Тому і частішають їх викрадення. Так, з початку року в Ковельському відділі поліції вже зареєстровано 7 таких звернень, - повідомляє пресслужба правоохоронців.
Фото ілюстративне

Популярністю у велокрадіїв користуються і хороші брендові моделі, і підліткові велосипеди, і навіть "безіменні". В подальшому їх у переважній більшості реалізують мешканцям міста чи то інших населених пунктів.

Правоохоронці звертають увагу на необхідність дотримання елементарних правил безпеки, які допоможуть уникнути велосипедистам крадіжок їх двоколісних транспортних засобів.

Поради поліції: як вберегти свій велосипед від крадіжки:

Перш за все, відмовтеся від ідеї зберігати свій велосипед на сходовому майданчику, у загальному коридорі, біля під’їзду будинку, в будь-якому іншому подібному місці з вільним доступом сторонніх людей. Велосипед найкраще зберігати в квартирі (приватному будинку).

Щодо паркування ровера – ніколи не залишайте його поза зоною видимості без нагляду; не відходьте від велосипеда далі, ніж на кілька метрів. Якщо вам все ж необхідно відійти (наприклад, в магазин), грамотно пристебніть його замком або ланцюгом за непорушний об'єкт. І пам'ятайте: чим швидше повернетеся, тим більше ймовірність застати свій велотранспорт в цілості й схоронності.

Не забудьте пояснити правила поводження з двоколісним транспортним засобом і маленьким велосипедистам.
Ніколи не давайте кататися на своєму велосипеді незнайомим або малознайомим людям. Повірте, навіть добрий друг дитинства, якого ви не бачили років п'ять-вісім, міг за цей час стати зовсім іншою людиною.

На замітку зловмисникам:

Кримінальний кодекс України. Стаття 185. Крадіжка
Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Ковельський відділ поліції Волинської області


#Крадіжка #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також

З початку року у Ковелі поліція зареєструвала 4 звернення щодо крадіжок на садівничих масивах

З початку року у Ковелі поліція зареєструвала 4 звернення щодо крадіжок на садівничих масивах
Більшість крадіжок відбувається взимку, коли майно знаходиться без нагляду. А власники виявляють зникнення речей лише з початком польових робіт, що ускладнює розкриття злочинів за "гарячими слідами".