1. Головна
  2. Новини
  3. Команда “Шанс-Авто” - переможці відкритого чемпіонату міста Ковеля з міні - футболу

Команда “Шанс-Авто” - переможці відкритого чемпіонату міста Ковеля з міні - футболу

Нещодавно в ДЮСШ ім. Є. Кондратовича проходив відкритий чемпіонат міста з міні - футболу 2020 року серед команд ветеранів 35 років і старших. У змаганнях взяли участь чотири колективи з Ковеля: «Централь-Старком», «Шанс-Авто», «Волошки», «Ковель ІІ» та «Ветеран» (м. Камінь–Каширський).

Турнір відбувся за коловою системою. В цікавій і напруженій боротьбі гравці виборювали перемогу, показуючи грамотні тактичні дії в захисті, швидкісні атаки.

У результаті п’яте місце здобула команда «Ковель ІІ», четверте - «Ветеран» з Каменя-Каширського, третє виборола «Централь-Старком», друге - «Волошки», а переможцем стали футболісти «Шанс-Авто».

На урочистому закритті начальник відділу фізичної культури та спорту Ігор Семенюк вручив грамоти і медалі призерам та переможцям, а красень-кубок отримали чемпіони.

Крім цього, було визначено і нагороджено окремих футболістів за номінаціями: «Кращий бомбардир» - Володимир Бобилєв («Шанс-Авто»), «Кращий нападник» - Петро Нирко («Ветеран»), «Кращий захисник» - Василь Сидун («Ковель ІІ»), «Кращий воротар» - Леонід Наумчик («Централь-Старком»), «Кращий гравець» - Василь Войтюк («Волошки»).

Відділ фізичної культури та спорту дякує суддівській колегії і вітає переможців, призерів та їх тренерів з вдалим виступом у відкритому чемпіонаті Ковеля.


#Футбол

Коментарі

Читайте також

Вперше в історії ФЦ «Ковель-Волинь» дитяча команда зустрілася з однолітками київського «Динамо»

Вперше в історії ФЦ «Ковель-Волинь» дитяча команда зустрілася з однолітками київського «Динамо»
Спарингові матчі відбулися на навчально-тренувальній базі у Конча-Заспі. І хоч динамівці виявилися сильнішими, юні ковельчани змогли зазирнути за лаштунки професійного футболу.