1. Головна
  2. Новини
  3. «Ковельводоканал» рекомендує мешканцям багатоповерхівок встановити лічильники води у квартирах

«Ковельводоканал» рекомендує мешканцям багатоповерхівок встановити лічильники води у квартирах

Ковельське УВКГ «Ковельводоканал» повідомляє, що з 01.04.2020 р. буде проводити нарахування за послуги водопостачання та водовідведення по загальнобудинкових водолічильниках у будинках на вулиці Володимира Кияна, 22; 33 б; 45 а; 47; 47 а. Про це адміністрація управління попереджає споживачів на сайті підприємства.

Нарахування буде здійснюватись відповідно до вимог п. 11 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою КМУ від 21 липня 2005 р. N 630 із змінами та доповненнями.

У разі встановлення будинкових засобів обліку води у багатоквартирному будинку, де окремі (або всі) квартири обладнані квартирними засобами обліку, споживачі, які не зняли та не передали показання квартирного засобу обліку виконавцю та які не мають квартирних засобів обліку, оплачують послуги згідно з показаннями будинкових засобів обліку, не враховуючи витрати води виконавця, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які є власниками або орендарями приміщень у цьому будинку, та сумарних витрат води за показаннями усіх квартирних засобів обліку.

Різниця розподіляється між споживачами, які не мають квартирних засобів обліку, та споживачами, які не зняли та не передали показання квартирного засобу обліку води виконавцю, пропорційно кількості мешканців квартири в разі відсутності витоків із загальнобудинкової мережі, що підтверджується актом обстеження, який складається виконавцем у присутності не менш як двох мешканців будинку.

Шановні споживачі послуг!

З метою раціонального використання питної води та сплати лише за фактично спожиті послуги рекомендуємо Вам встановити засоби обліку води.

Для правильності проведення нарахувань за спожиті послуги Ви зобов’язані відповідно до укладених договорів та діючого законодавства вчасно подавати показники лічильників за телефонами : 5-36-96, 3-34-25, 067-704-22-89, на електронну адресу kovelvoda@ ukr.net, в особистому кабінеті на сайті http://kovelvoda.com або особисто в Абонентський відділ Ковельського УВКГ «Ковельводоканал» м. Ковель, вул.Івасюка,13.

(Графік роботи з понеділка по п´ятницю з 08.00.год.- 17.00.год.)

Адміністрація Ковельського УВКГ «Ковельводоканал»


#Ковельводоканал

Коментарі

Читайте також

«Ковельводоканал» оприлюднив результати моніторингу якості питної води у лютому

«Ковельводоканал» оприлюднив результати моніторингу якості питної води у лютому
Склад і властивості питної води в системі водопостачання м. Ковеля відповідає вимогам, безпечним для споживання людиною. Проте деякі показники у порівнянні з січнем 2020 року все ж змінилися.

«Ковельводоканал» повідомляє мешканцям багатоповерхівок про необхідність укласти договір на послуги

«Ковельводоканал» повідомляє мешканцям багатоповерхівок про необхідність укласти договір на послуги
Співвласники багатоквартирних будинків, незалежно від форми управління, зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з УВКГ щодо водопостачання та водовідведення.