1. Головна
  2. Новини
  3. Ремонтні роботи на автошляхах в напрямку Ковеля тривають в штатному режимі

Ремонтні роботи на автошляхах в напрямку Ковеля тривають в штатному режимі

Ремонтні роботи на автошляху Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква тривають в штатному режимі. Інформує Служба автомобільних доріг Волинської області.

На більш як дев'ятикілометровому об'єкті поточного середнього ремонту (км 80+000 - км 89+514) вже проведено фрезерування старого дорожнього покриття на ділянці протяжністю 6 км. Під час проведення ремонтних робіт на об'єкті км 80+000 – км 89+514 автошляху Р-15 організовується реверсний рух транспорту.

Інформують і про хід виконання робіт на автодорозі державного значення М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест). На ділянці між населеними пунктами Трилісці – Козин прямують до завершення роботи з влаштування нижнього шару дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші. Вирівнюючий шар з крупнозернистої асфальтобетонної суміші укладено вже на відрізку дороги протяжністю близько 4,5 км. Сьогодні такі роботи проходять у межах села Переспа.

Окрім влаштування дорожнього одягу на об’єкті підрядник ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс" проводить підсипання ґрунту на узбіччя та встановлення бетонних бордюр в місцях облаштування посадкових майданчиків і заїзних кишень.


#РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

У 2020 році волинські дороги державного значення ремонтуватиме ковельське підприємство

У 2020 році волинські дороги державного значення ремонтуватиме ковельське підприємство
З підрядником укладено відповідний договір. Нагадаємо, що цього року плануються ремонтні роботи на автошляхах М-07, М-19 та Р-15, які сполучають Ковель з іншими містами України, Польщі та Білорусі.