1. Головна
  2. Новини
  3. На поточний ремонт доріг і прибудинкових територій в Ковелі планують спрямувати майже 17 мільйонів гривень

На поточний ремонт доріг і прибудинкових територій в Ковелі планують спрямувати майже 17 мільйонів гривень

На поточний ремонт доріг і прибудинкових територій цього року в Ковелі планують спрямувати майже 17 мільйонів гривень. Пише інформаційне агентство "Волинські новини".

Відкриті торги для пошуку підрядника вже оголосило управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради. Тендерні пропозиції прийматимуть до 25 березня, а аукціон заплановано на 30 квітня.

Очікувана вартість пропозиції становить 16,7 мільйона гривень.

Серед вимог до учасників торгів – наявність обладнання та матеріально-технічної бази, а також документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів.

Мова йде про такі роботи: ліквідація вибоїн, усунення осідань, напливів, зсувів та інших деформацій і руйнувань, відновлення поверхні покриттів, залив тріщин на асфальтобетонних покриттях, забезпечення споживчої якості доріг і прибудинкових територій, ремонт тротуарів, нанесення горизонтальної розмітки.

Поточні ремонти доріг і прибудинкових територій у Ковелі проводитимуть з травня і до кінця року. Гарантійний термін на виконані роботи складатиме один рік.


#Благоустрій #МіськийБюджет #РемонтДороги

Коментарі

  • Иван
    Ремонт двора Коныського 9 ......?????? Ужас....
    Відповісти

Читайте також

У 2020 році волинські дороги державного значення ремонтуватиме ковельське підприємство

У 2020 році волинські дороги державного значення ремонтуватиме ковельське підприємство
З підрядником укладено відповідний договір. Нагадаємо, що цього року плануються ремонтні роботи на автошляхах М-07, М-19 та Р-15, які сполучають Ковель з іншими містами України, Польщі та Білорусі.

Цьогоріч у Ковелі відремонтують дороги на вул. Вітовського та Павлова, що ведуть до пологового будинку

Цьогоріч у Ковелі відремонтують дороги на вул. Вітовського та Павлова, що ведуть до пологового будинку
5 млн 700 тис грн Ковель отримає з обласного бюджету. Ще 50% вартості робіт буде оплачено з міського бюджету. Крім того, ще понад 2 млн грн міська влада передбачила й на облаштування мережі водовідведення на цих вулицях.