1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі триває реконструкція водогону, який має стратегічне значення для міста

У Ковелі триває реконструкція водогону, який має стратегічне значення для міста

Для безперебійного функціонування міського господарства упродовж 2019 року у Ковелі вирішувалось ряд питань комунального характеру. Торік розпочато надважливу справу - реконструкцію водогону, який має стратегічне значення для Ковеля. Про це повідомив міський голова Олег Кіндер під час щорічного звіту перед громадою Ковеля, що відбувся 28 лютого.

Загальна вартість робіт становить близько 20 мільйонів гривень.

Протяжність труб, які замінили - понад 3000 метрів. Це обійшлось бюджету міста у 4 з половиною мільйони гривень.

У найближчі роки буде замінено решту труб. Цей проект дозволить зменшити понаднормативні втрати води, покращити її якість, досягнути економії енергоресурсів.

Олег Кіндер нагадав, що за ці останні два роки забезпечено централізованим водопостачанням мешканців другого Ковеля. На 16–ти вулицях прокладено мережі та завершено будівництво водогону.

З року в рік місто потерпає від підтоплень. Щоб найефективніше проводити капітальний ремонт існуючих та будувати нові мережі водовідведення, проводиться їх паспортизація. Відповідно до міської Програми на 2019 рік, освоєно кошти на здійснення заходів з водовідведення у районі Ковеля-2. Йдеться про вулиці Сурікова, Айвазовського, Симоненка, Крушельницької, Кривенького та інші. Також працювали бригади і на вулиці Сагайдачного, подбали і про район стадіону “Локомотив”.

Продовжились роботи і на вулиці Ярослава Мудрого, які будуть проводитись і цьогоріч, що дасть змогу відводити воду з-під залізничного моста, де вона традиційно збирається під час злив.#Благоустрій #ОлегКіндер #Підтоплення

Коментарі

Читайте також

У 2020 році волинські дороги державного значення ремонтуватиме ковельське підприємство

У 2020 році волинські дороги державного значення ремонтуватиме ковельське підприємство
З підрядником укладено відповідний договір. Нагадаємо, що цього року плануються ремонтні роботи на автошляхах М-07, М-19 та Р-15, які сполучають Ковель з іншими містами України, Польщі та Білорусі.

Цьогоріч у Ковелі відремонтують дороги на вул. Вітовського та Павлова, що ведуть до пологового будинку

Цьогоріч у Ковелі відремонтують дороги на вул. Вітовського та Павлова, що ведуть до пологового будинку
5 млн 700 тис грн Ковель отримає з обласного бюджету. Ще 50% вартості робіт буде оплачено з міського бюджету. Крім того, ще понад 2 млн грн міська влада передбачила й на облаштування мережі водовідведення на цих вулицях.

У 2020 році відремонтують трасу Доманове-Ковель

У 2020 році відремонтують трасу Доманове-Ковель
Про це повідомляє Державне агентство автомобільних доріг України. Загалом мають відновити понад 6 тисяч кілометрів доріг державного значення, які знаходяться в аварійному стані.