1. Головна
  2. Новини
  3. З міського бюджету виділять 150 тис грн на проєкт реконструкції будівлі колишнього РАЦСу

З міського бюджету виділять 150 тис грн на проєкт реконструкції будівлі колишнього РАЦСу

На чергову сесію міської ради, яка відбудеться 26 березня, на розгляд депутатів вноситься проєкт рішення "Про внесення змін до Програми збереження пам'ятників та об'єктів культурної спадщини на 2020 рік". Документом передбачено виділення 150 тисяч гривень з міського бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації на здійснення ремонтних робіт пам’яток архітектури.

Мова йде про будівлю на вулиці Степана Бандери, 18 - пам’ятку архітектури місцевого значення, у якій довгі роки знаходився міський відділ РАЦСу (на першому поверсі), другий поверх споруди був власністю Ковельського району. Нині усе приміщення належить громаді Ковеля.

Нагадаємо, що 28 листопада 2019 року депутати міської ради прийняли рішення про переміщення музею з будівлі, що в міському парку на вул. Олени Пчілки, 11 (площа 274,7 кв.м) у будинок на вулиці Степана Бандери, 18 (площа 528,1 кв.м). Ця споруда майже вдвічі більша нинішнього музею. Тож є доцільність здійснити її реконструкцію, де в подальшому і працюватиме Ковельський історичний музей.

Загалом Програмою збереження пам'ятників та об'єктів культурної спадщини на 2020 рік передбачено понад пів мільйона гривень на поточні ремонти та реставраційні роботи пам’ятників, пам’яток історії та архітектури, проведення паспортизації об’єктів культурної спадщини та ін.


#ПамяткаАрхітектури #ІсторіяКовеля #СесіяМіськоїРади #Депутати

Коментарі

Читайте також

У Ковелі планують перенести історичний музей в приміщення, яке є пам'яткою архітектури

У Ковелі планують перенести історичний музей в приміщення, яке є пам'яткою архітектури
Якщо таке рішення приймуть депутати, будівлю колишнього РАЦСу відремонтують. Площа цих приміщень є удвічі більшою за існуючий музей, який уже не вміщує усіх експонатів.