1. Головна
  2. Новини
  3. У квітні деякі пенсіонери отримають 1000 гривень допомоги

У квітні деякі пенсіонери отримають 1000 гривень допомоги

Пенсіонери, у яких пенсія не досягає 5 тисяч гривень, у квітні отримають одноразову виплату в розмірі 1 тисячі гривень. Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна під час брифінгу, - пише ВолиньРоst.

- З квітня буде здійснено одноразову виплату по 1 тисячі гривень пенсіонерам, у яких пенсія не досягає 5 тисяч гривень. Таких пенсіонерів у нас понад 10 мільйонів. Таку ж виплату отримають понад 400 тисяч одержувачів соціальної допомоги. Це особи, які мають інвалідність з дитинства, це діти з інвалідністю та одержувачі соціальних пенсій, - сказала Лазебна.

Також міністр повідомила, що в травні уряд проведе індексацію трудових пенсій. Розмір індексації становитиме 11%.

- Друга наша ініціатива – з травня ми проведемо індексацію трудових пенсій на 11%. Після індексації гарантоване підвищення отримають 7 мільйонів пенсіонерів, - зазначила міністр.

Крім того, Лазебна розповіла про введення з травня доплати в розмірі 500 гривень до пенсії для 1,5 мільйона пенсіонерів, які досягли 80 років.

- Також з травня ми встановлюємо доплату до пенсії півтора мільйонам пенсіонерів, яким виповнилося 80 і більше років. Це буде щомісячна надбавка до пенсії у розмірі 500 гривень. Я хочу зазначити, що й 1 тисяча гривень, і індексацію Пенсійний фонд проводить автоматично, тому нікому нікуди не потрібно звертатися, - підкреслила міністр соцполітики.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

У Ковелі зафіксовано 30 випадків неправомірно виплаченої соціальної допомоги та субсидій

У Ковелі зафіксовано 30 випадків неправомірно виплаченої соціальної допомоги та субсидій
Ковельчанам доведеться повернути державі понад 240 тисяч гривень, які вони отримали, приховавши інформацію про наявні у власності транспортні засоби та інше нерухоме майно.

Понад 280 тисяч гривень матеріальної допомоги отримають ковельчани з міського бюджету у березні

Понад 280 тисяч гривень матеріальної допомоги отримають ковельчани з міського бюджету у березні
Кошти виділять тим, хто потребує лікування чи потрапив у скруту. Серед них - родини учасників АТО та ООС, ковельчани, хворі на онкологічні чи рідкісні хвороби, а також військовослужбовці, прийняті на службу за контрактом.