1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельське МТМО готове приймати хворих з COVID-19

Ковельське МТМО готове приймати хворих з COVID-19

Ковельське МТМО готове приймати хворих з COVID-19, - про це медики повідомили на сторінці медоб'єднання у соцмережі.

При поодиноких випадках поступлення пацієнтів, хворих чи з підозрою на COVID-19, їх прийматиме інфекційне відділення ЦРЛ (33 ліжка). В інфекційному відділені підготовлена палата інтенсивної терапії, яка оснащена апаратами штучної вентиляції легень та кисневими концентраторами.

На випадок масових поступлень хворих на COVID-19, на базі відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, хірургічного відділення, терапевтичного та кардіологічного відділень буде розгорнуто 120 інфекційних ліжок (по 40 ліжок в кожному відділенні).

В МТМО запевняють, що медичні працівники діятимуть згідно розроблених алгоритмів дій при виявленні хворих (підозрілих) на COVID-19 та клінічних маршрутів пацієнта, який відповідає визначенню випадку COVID-19.

Проведено заняття медичних працівників Ковельського МТМО з питань епідеміології, клінічного перебігу, діагностики та лікування гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом 2019-nCoV.

Проведено навчання медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи, що відповідає визначенню випадку 2019-nCoV.


#Коронавірус #КовельськеМТМО

Коментарі

  • Укр
    Скільки штучноі вентиляціі, це головне,
    Відповісти

Читайте також