1. Головна
  2. Новини
  3. Орендарі комунального майна у Ковелі тимчасово не сплачуватимуть орендну плату

Орендарі комунального майна у Ковелі тимчасово не сплачуватимуть орендну плату

На сесії міської ради, яка відбулась у Ковелі сьогодні, прийнято рішення надати пільги з орендної плати за майно комунальної власності суб'єктам господарювання, які вимушено не працюють через карантин.

Керуючись рядом документів, прийнятих на державному та місцевому рівнях з у зв'язку із заходами щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, міська рада вирішила:

- Тимчасово звільнити від сплати орендної плати суб'єктів господарювання, які орендують приміщення комунальної власності і які, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” та постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211”, не працюють у зв’язку із карантином, - йдеться у рішенні міської ради.

Орендарям не нараховуватимуть орендну плату з моменту введення в дію карантину до моменту його офіційного завершення.

Як зауважує начальник фінансового управління Валентина Романчук, міський бюджет недоотримає близько 200 тисяч гривень.

#Депутати #Коронавірус #СесіяМіськоїРади #Карантин

Коментарі

Читайте також

26 березня сесію Ковельської міської ради проведуть у закритому режимі

26 березня сесію Ковельської міської ради проведуть у закритому режимі
У зв’язку з карантином та надзвичайною ситуацією в Україні, сесійне засідання пройде за присутності лише депутатів. Відеозапис можна буде переглянути на офіційному сайті Ковельської міської ради.