Зірковий тренер Андрій Хомицький записав звернення до ковельчан щодо карантину ВІДЕО

Зірковий тренер, дворазовий чемпіон світу з бодібілдингу Андрій Хомицький, який народився і виріс у Ковелі, записав звернення до своїх земляків - ковельчан, та закликав дотримуватися умов карантину, аби зберегти здоров'я та життя. Він розповів, як він сам та його сім'я живуть нині в умовах карантину у столиці. Звернення він розмістив на своїй сторінці у Фейсбук.

"Ковельчани, привіт! Я сам родом із Ковеля, народився в цьому прекрасному місті. Маю багато там друзів, знайомих. Батьки мої живуть у Ковелі, і знімаю це відео, спеціально для кожного ковельчанина.

Запитав сьогодні у свого друга: - Як там Ковель приймає карантин?
І він мені сказав:
- 9 Травня!
Сказав, що відчуття таке, що в нас 9 травня. Всі люди живуть таким самим життям, як і до того, як озвучили, що почався карантин.

Хочу сказати декілька фактів:

1 факт - це вулиця Хрещатик і Контрактова площа. Вони повністю пусті! А як ви знаєте, вони завжди заповнені людьми.
2 факт — це Олександрівська лікарня, вона переповнена хворими на коронавірус.
3 факт - це те, що Ковель - прикордонне місто, яке дуже маленьке, тісненьке, і куди дуже багато людей вже повернулося і продовжують повертатися з-за кордону.
4 факт - це те, що в нас немає тестів на коронавірус.
5 аргумент: я сам з Ковеля і прекрасно розумію кожного ковельчанина, і я навіть знаю, як ви реагуєте на інформацію, тому що я так само це роблю.

І я хочу вам сказати як людина, яка 10 років зустрічає схід сонця на ранкових пробіжках, я відмовився від цього ритуалу. Виходжу з дому 1 раз на 3-4 дні о 5-6 годині ранку в магазин за продуктами. І 1 раз на тиждень з родиною виїздимо прогулятися в лісі, де немає абсолютно людей. Годинки дві.

Я надіюсь бути почутим кожним ковельчанином. Дякую."


#АндрійХомицький #Спорт

Коментарі

Читайте також

Андрій Хомицький подякував своєму першому ковельському тренеру Володимиру Полятичку

Андрій Хомицький подякував своєму першому ковельському тренеру Володимиру Полятичку
Зірковий тренер, який нині живе та працює у Києві, не забуває тих, завдяки кому йому вдалося досягти успіхів у спорті та кар'єрі: "Дякую, що не вигнали мене тоді з секції. Люблю як батька!".

Зірковий тренер Андрій Хомицький побував у рідній школі в Ковелі

Зірковий тренер Андрій Хомицький побував у рідній школі в Ковелі
"Класні діти, класна школа, класні вчителі, класний досвід, круті батьки! Дякую усім і кожному, я обов'язково почну приходити частіше в найкращу школу нашого міста!, - написав спортсмен у соцмережі.