1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі на вулиці Варшавській планують збудувати об’єкт дорожнього сервісу

У Ковелі на вулиці Варшавській планують збудувати об’єкт дорожнього сервісу

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єкту дорожнього сервісу по вулиці Варшавській, 17 в місті Ковелі Волинської області». Повідомлення про обговорення містобудівної документації оприлюднили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Земельна ділянка, на яку розроблено детальний план території, розміщена в південно-західній частині міста, має площу 0,225 га і перебуває у приватній власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для будівництва об'єкту сервісного обслуговування (кадастровий номер 0710400000:14:011:0007). На території планується нове будівництво автомийки з кафе.

Площа забудови земельної ділянки складатиме 800,0 кв.м, площа мощення - 1121,0 кв.м, площа озеленення 329,0 кв.м. Для належного обслуговування об’єкту передбачається влаштування майданчиків для паркування автомобілів на 16 машиномісць.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 02 квітня 2020 року по 04 травня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 04 травня 2020 року.

Громадські слухання з обговорення детального плану території розміщення об’єкту дорожнього сервісу по вулиці Варшавській, 17 в місті Ковелі Волинської області відбудуться 28 квітня 2020 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Детальніше - за посиланням: http://www.kovelrada.gov.ua/news-8788.html

#Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Громадські слухання щодо проєкту парку відпочинку у Ковелі проведуть в режимі відеотрансляції

Громадські слухання щодо проєкту парку відпочинку у Ковелі проведуть в режимі відеотрансляції
Поставити запитання розробнику детального плану під час онлайн-обговорення можна буде, зателефонувавши за вказаним у повідомленні номером мобільного телефону.

У Ковелі планують реконструкцію ЦНАПу з добудовою

У Ковелі планують реконструкцію ЦНАПу з добудовою
Це пов'язане з необхідністю поліпшення умов обслуговування відвідувачів, створенням спільного міськрайонного Центру надання адміністративних послуг та збільшенням кількості адмінпослуг, що надаються.