1. Головна
  2. Новини
  3. Перед судом постане ковельчанин, який вчинив понад 40 крадіжок

Перед судом постане ковельчанин, який вчинив понад 40 крадіжок

Ковельська місцева прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення крадіжок, викрадення офіційних документів з корисливою метою і незаконного поводження з бойовими припасами сім разів до цього судимим волинянином. Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

Заледве звільнившись з місць позбавлення волі, 42-річний мешканець Ковеля знову взявся за злочинний промисел.

Із жовтня 2019 року по лютий 2020 року він понад 40 разів серед білого дня заходив у приміщення магазинів, навчальних та лікарняних закладів, гуртожитків у рідному місті та викрадав там усе, що перебувало без нагляду – гаманці, сумочки, мобільні телефони, інструменти, продукти харчування.

Двічі йому вдалося викрасти платіжні картки, які він згодом використав, здійснюючи покупки в магазинах.

Усього злочинними діями ковельчанина потерпілим завдано матеріальної шкоди на майже 90 тис. грн.

Окрім того, правоохоронці вилучили у чоловіка понад півсотні патронів з трасуючими кулями, які він незаконно придбав, зберігав та частину носив при собі.

Нині ковельчанина обвинувачують у вчиненні цих злочинів, за які Кримінальним кодексом України передбачено покарання до 7 років позбавлення волі, й подальшу його долю вирішуватиме суд.


#Крадіжка #НаціональнаПоліція #Прокуратура

Коментарі

Читайте також

Ковельчанин викрав у Голобах мопед

Ковельчанин викрав у Голобах мопед
Оперативники встановили особу зловмисника. Це 31-річний мешканець Ковеля. Викрадений транспортний засіб правоохоронці вилучили.

З початку року у Ковелі викрали сім велосипедів

З початку року у Ковелі викрали сім велосипедів
Ковельський відділ поліції звертає увагу на необхідність дотримання елементарних правил безпеки, які допоможуть уникнути велосипедистам крадіжок двоколісних транспортних засобів.