1. Головна
  2. Новини
  3. На автодорозі державного значення Київ-Ковель-Ягодин відновили ремонтні робити

На автодорозі державного значення Київ-Ковель-Ягодин відновили ремонтні робити

Після багаторічної перерви відновлено реконструкцію автомобільної дороги державного значення М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) на ділянці, яка проходить між населеними пунктами Люблинець і Довгоноси, що на Ковельщині (км 447+638 – км 451+000). Повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

Роботи виконуються підрядним підприємством ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

Реконструкція цієї ділянки автодороги була розпочата ще в рамках підготовки до проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу 2012. Тоді її було розширено до чотирьох смуг для руху (по дві у кожному напрямку).

По всій протяжності новозбудованого лівого проїзду на той час вдалось укласти нижній та середній шари з асфальтобетону, а по існуючому правому проїзду було влаштовано лише близько 300 м нижнього шару дорожнього одягу. Оскільки автодорога М-07 є найкоротшим шляхом від Києва до кордону з Польщею, до Євро-2012 лівий проїзд було відкрито для руху транспорту у двох напрямках, а правий проїзд з того часу є закритим, адже із 2012 року кошти на завершення реконструкції цього об’єкта не виділялись.

Цьогоріч планують закінчити реконструкцію і на об'єкті км 447+638 – км 451+000, підрядник вже приступив до роботи. Наразі проводиться вирубка чагарнику в придорожній смузі правого проїзду, земляні роботи для розширення проїзної частини та ін.

Рух транспорту на цій ділянці автодороги М-07 поки так і здійснюється лівим проїздом.


#РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

  • Вадім
    Брехня.
    Ніякі роботи на данний час не ведуться.
    Відповісти

Читайте також