Повідомили, як проходитимуть громадські слухання проєкту реконструкції парку ім. Лесі Українки

На офіційному сайті Ковельської міської ради оприлюднили регламент проведення громадських слухань щодо врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території реконструкції парку ім. Лесі Українки, бульвару Лесі Українки, площі зі сторони парку та вулиці Незалежності».

Нагадаємо, що у зв’язку із ситуацією, яка склалася з поширенням COVID-19, обговорення проєкту відбудеться в режимі прямої відеотрансляції.

Головує на засіданні секретар міської ради – Федосюк Віра Іванівна

Секретар громадських слухань - начальник відділу містобудування та архітектури Мурай Людмила Любомирівна

Реєстрація учасників, які бажають взяти участь в обговоренні та подати пропозиції відбудеться за номером телефону: +380665131148 з 15.10 до 15.30.

Перебіг громадських слухань та подані пропозиції (зауваження)
оформляються протоколом, який підписується головуючим. Файл аудіо- та відеофіксації перебігу громадських слухань додається до протоколу.

Пропозиції (зауваження) подаються в усній формі після доповіді розробника документації за номером телефону: +380665131148 з 15.45 до 16.30.

Усні пропозиції також можна оформити письмово та особисто або через уповноваженого представника подати секретарю Ковельської міської ради до 13 квітня 2020 року за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73

Пропозиції подаються із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади та прізвища, імені та по батькові керівника.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Відсутність пропозицій і зауважень громадськості фіксується у протоколі громадських слухань.

#МіськийПарк #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Громадські слухання щодо проєкту парку відпочинку у Ковелі проведуть в режимі відеотрансляції

Громадські слухання щодо проєкту парку відпочинку у Ковелі проведуть в режимі відеотрансляції
Поставити запитання розробнику детального плану під час онлайн-обговорення можна буде, зателефонувавши за вказаним у повідомленні номером мобільного телефону.