1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі продавцям нагадали про відповідальність за продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім

У Ковелі продавцям нагадали про відповідальність за продаж алкоголю і тютюну неповнолітнім

У Ковелі в рамках проведення всеукраїнської акції "Відповідальність починається з мене" продавцям у магазинах нагадали про відповідальність за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам. Про це повідомляє директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.

Роз'яснювальну роботу у торгових закладах міста Ковеля провели інспектор з ювенальної превенції Ковельського відділу поліції, старший лейтенант поліції Тетяна Козій спільно з фахівцем із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяною Поремчук.

Продавцям роздано інформаційні буклети та попередження про відповідальність за порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами неповнолітнім. Організатори також ознайомили перехожих з акцією, розповівши про те, як важливо бути небайдужим та у разі виявлення ситуацій, які загрожують життю та здоров'ю дітей повідомляти у відповідні служби, аби попередити негативні наслідки.


#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Домашнє насильство під час карантину: куди звертатись ковельчанам?

Домашнє насильство під час карантину: куди звертатись ковельчанам?
Наразі більшу частину часу громадяни вимушені проводити у власному помешканні. Така вимога є загрозливою до прав тієї категорії осіб, які часто зазнають фізичного чи психологічного насильства вдома.