1. Головна
  2. Новини
  3. Максимально зберегти зелені насадження: головна пропозиція від ковельчан щодо проєкту міського парку

Максимально зберегти зелені насадження: головна пропозиція від ковельчан щодо проєкту міського парку

У Ковелі обговорили допрацьований проєкт реконструкції міського парку культури імені Лесі Українки та центральної площі, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

8 квітня у Ковелі вдруге відбулися громадські слухання з розгляду містобудівної документації з реконструкції парку ім. Лесі Українки, бульвару Лесі Українки і площі зі сторони парку та вулиці Незалежності. Вони ініційовані міською владою, аби до обговорення залучити якомога більше мешканців міста, почути та врахувати їх думки, пропозиції і зауваження. Адже, як виглядатиме центральна частина міста, улюблене місце відпочинку ковельчан, бачення мають напрацювати і представники влади, і містяни.

Нагадаємо, що попередні слухання з врахування інтересів представників громади у проєкті детального плану означеної території пройшли 10 вересня 2019 року у сесійній залі будинку рад за участю 51 жителя міста. Було враховано надані членами міської спільноти та містобудівної ради пропозиції і доопрацьовано проєкт, який знову внесено на обговорення.

Через карантинні вимоги працювали у режимі прямої відеотрансляції, яку дивились 223 людини. Відповідно до регламенту слухань, який було розміщено на офіційному сайті міської ради, до участі зареєструвались 14 осіб. Вела засідання секретар міської ради Віра Федосюк. Ознайомив з підготовленою документацією директор приватного підприємства «Ковелькомунпроект» Віктор Дубина.

У час, відведений для обговорення, зателефонували дев’ять ковельчан, які поставили свої запитання розробнику. Вони стосувалися максимального збереження зелених насаджень у парку та їх збільшення, роз’яснень щодо організації зон скейтпарку, атракціонів, дитячої та тихих зон, місць для паркування автомобілів, влаштування системи водовідведення та рівня мощення пішохідних алей.

Також були пропозиції стосовно реконструкції площі. Зокрема, про збільшення зелених зон та про можливість розміщення в зимовий період мобільного катка, доцільність перенесення пам’ятника Лесі Українки та демонтаж верби.

Роз’яснення та відповіді ковельчанам надали Віктор Дубина та архітектор міста Людмила Мурай.

Всі пропозиції та зауваження, які надійшли на адресу міської ради під час громадського обговорення, будуть розглянуті впродовж місяця. Інформація про результати буде надана заявникам, а також розміщена на офіційному сайті міської ради.

Переглянути відеозапис трансляції громадських слухань можна за посиланням www.youtube.com/watch#МіськийПарк #Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Громадські слухання щодо проєкту парку відпочинку у Ковелі проведуть в режимі відеотрансляції

Громадські слухання щодо проєкту парку відпочинку у Ковелі проведуть в режимі відеотрансляції
Поставити запитання розробнику детального плану під час онлайн-обговорення можна буде, зателефонувавши за вказаним у повідомленні номером мобільного телефону.