1. Головна
  2. Новини
  3. Осіння депресія - не для комунальників. Які роботи ведуться у Ковелі сьогодні?

Осіння депресія - не для комунальників. Які роботи ведуться у Ковелі сьогодні?

Зараз на вулицях Ковеля можна побачити робітників КП “Добробут”, які досить активно працюють над благоустроєм територій міста. Зокрема чистять дощоприймальні колодязі, за допомогою відповдіної техніки промивають мережі водовідведення та каналізації, усувають засмічення. Аби запобігти падінню великих дерев, для безпеки відвідувачів та збереження цілісності пам’ятників, на центральному кладовищі по вулиці Незалежності проводиться знесення зелених насаджень.

Тривають роботи й на новозбудованій набережній. Комунальне підприємство “Добробут” працює над влаштуванням пірсів. Сходи до води будуть збудовані для зручності та комфорту ковельчан. Згодом планують укріплювати й береги в зоні відпочинку міського водосховища.

Триває поточний ремонт тротуару по вулиці Міцкевича. Його проводить ТзОВ “Вишків-брук”. Пішохідна доріжка з бруківки з’єднає відрізок шляху від перехресті по вулиці Грушевського до в’їзду на прибудинкову територію багатоповерхівки, що навпроти пожежної частини.
Поновлюють дорожню розмітку і пішохідні переходи біля навчальник закладів та у місцях найбільшого скупчення людей. Погодні умови сприяють і грейдеруванню доріг, особливу увагу приділятимуть вулицям, де їздить громадський транспорт.
Завершилися роботи з влаштування водопроводу і каналізації по вулиці Павлова. Зараз проводять благоустрій проїжджої частини та планують зробити щебеневу основу в місцях, де прокладено нові мережі. У проекті будівництва передбачені ремонтні роботи з відновлення дорожнього покриття. Асфальтування планують на весну 2018 року.
Начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради Андрій Стернічук каже, що нині у комунальників турбот чимало. Аби все виконувалось вчасно та якісно щодня інспектує об’єкти, перевіряючи рівень виконаних робіт, планує обсяги робіт на наступний день.

#Благоустрій

Коментарі

Читайте також

Майже 6 мільйонів гривень пішло на ремонт дороги міжнародного значення у Ковелі

Майже 6 мільйонів гривень пішло на ремонт дороги міжнародного значення у Ковелі
Домовлялися про співфінансування 50/50 з обласного та міського бюджетів, проте Волинська ОДА своїх зобов’язань не виконала і Ковелю довелось додатково залучати ще 1,8 млн.грн., аби розрахуватись з підрядником

Метуть і загрібають: осінні турботи ковельських комунальників

Метуть і загрібають: осінні турботи ковельських комунальників
Погодні умови сприяють активній роботі по всьому місту. Минулого тижня працівники КП «Верес» впорядкували території парків імені Тараса Шевченка та Слави. Нині працюють у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.