1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі заборонили відвідування кладовищ у поминальні дні

У Ковелі заборонили відвідування кладовищ у поминальні дні

У Ковелі впродовж поминальних днів, 23-28 квітня, аби запобігти поширенню коронавірусної хвороби COVID- 19, закриють усі кладовища для відвідування. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Про це йдеться у розпорядженні керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, першого заступника міського голови Михайла Гетьмана.

Таке рішення підтримав штаб з ліквідації наслідків медико - біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, який діє у Ковелі.

З 07.00 год. 23 квітня до 07.00 год. 28 квітня заборонено відвідування міських кладовищ (вул. Незалежності, вул. Варшавська, вул. 40 років Перемоги) населенням, у тому числі присутність на них священнослужителів з метою поминальних заходів.

Дозволяється тільки проведення похоронних церемоній з дотриманням норм санітарної безпеки. Біля входів на цвинтарі будуть встановлені відповідні інформаційні таблички.

Контролювати виконання розпорядження буде Ковельський ВП ГУНП у Волинській області та відділ організації несення служби в м. Ковелі управління патрульної поліції у Волинській області.


#Карантин #Коронавірус

Коментарі

Читайте також