1. Головна
  2. Новини
  3. Померла учасниця братства вояків УПА та "Союзу Українок" з Ковеля

Померла учасниця братства вояків УПА та "Союзу Українок" з Ковеля

Сьогодні на 93-му році пішла з життя ковельчанка Бородюк Катерина Іванівна – громадська активістка, учасниця братства вояків УПА та "Союзу Українок", - пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Своє дитинство вона провела в с. Велика Вільшаниця Золочівського району на Львівщині. У 16 років за любов до України та всього українського була виселена в Магадан, де відбувала покарання - аж 8 років суворого режиму, працювала на шахті.

У 1961 доля привела Катерину Бородюк до Ковеля, де вона створила сім'ю та виховала двох дітей.
Трудова діяльність жінки проходила в ательє, де працювала майстром з пошиву одягу, а пізніше – бригадиром.

Катерина Іванівна не залишалась осторонь громадського життя міста. Вона була активісткою ГО «Союз українок». Часто зустрічалась з молоддю, можна було її почути на загальноміських заходах.

Згадуючи важкі часи молодості, які вона разом із своїми однодумцями провела у боротьбі за Українську державу, її волю і незалежність, завжди висловлювала побажання, аби ніколи у житті наступних поколінь не повторились страшні події, які призвели до знищення та поневолення тисяч людей.

Земляки пам’ятатимуть Катерину Бородюк як мудру, доброзичливу, чуйну, порядну людину, яка любила своє місто, Батьківщину.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійної.

#СкорботніЗаходи

Коментарі

Читайте також