1. Головна
  2. Новини
  3. Педагоги Ковельського ПУМу вдосконалюють дистанційну творчу діяльність

Педагоги Ковельського ПУМу вдосконалюють дистанційну творчу діяльність

На продовження тижня творчості в Палаці учнівської молоді був проведений педагогічний марафон «Впровадження сучасних новітніх технологій в умовах організації дистанційного навчання у закладі позашкільної освіти» в режимі онлайн. Про це пишуть на офіційному сайті Ковельської міської ради.

- Працюємо у незвичному режимі, як і вся Україна, весь світ, який розлучив нас з нашими вихованцями. Але знайшли вихід, стали вчитись, відшукували шляхи реалізації навчальних планів та програм, переймали досвід колег, - розповіла директор закладу Тетяна Середюк.

У палаці вперше відбувся психолого-педагогічний онлайн-семінар «Як максимально зберегти себе у період кризи? Арт-терапія як дієвий антикризовий процес», який провела практичний психолог Людмила Іванова. Про сучасні новітні технології у закладі позашкільної освіти розповіла методист Людмила Посполітак, яка особливу увагу звернула на дистанційне навчання.

Презентувала свою роботу під час карантину Руслана Чарнюк, керівник зразкового художнього колективу драматичного гуртка «Дивослово». Діти дистанційно пишуть казки, зокрема вихованка Марія Сорокіна прочитала власну дидактичну — «Мистецьке царство». У форматі відео викладач веде бесіди й з протипожежної безпеки.

Про різновиди роботи у гуртку «Вишиваночка» поділилася Ольга Ломінська. Свої напрацювання у формі майстер-класу впроваджує й керівник образотворчого гуртка «Мальованка+» Інна Шкварок. Нові форми роботи і у викладачів народного художнього колективу, ансамблю танцю «Барвінок» Сергія Панюса та Марії Солоп. Юні вихованці вивчають рухи нових таночків через відеозаняття.

Для роботи з учнями педагоги закладу впроваджують технологію віддаленого навчання, обирають сучасні сервіси комунікації: електронна пошта, соціальні мережі, засоби онлайн зв’язку. Налагоджено систему зв'язку між учасниками освітнього процесу: кожен вихованець та керівник має доступ до мережі (телефон, сторінка у фейсбуці, вайбер, програма zoom), де створені групи гуртків.

Педагоги проводять міні-лекції, творчі майстерні, чат-спілкування, майстер-класи, надають індивідуальні консультації, беруть участь у дистанційних конкурсах, фестивалях. Зокрема вихованці Народного художнього колективу студії естрадного співу «Нові таланти» (керівник Світлана Шиманська) відзначились у міжнародному фестивалі-конкурсі у м. Чернігові (Еліна Ковальчук — І премія, Марк Ковальчук – ІІ премія), міжнародному фестивалі-конкурсі «Пори року в Одесі, квітнева зірка -2020» (Аліна Томчук – ІІІ премія), всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Талановиті серця» (Аліна Томчук — І премія).

Викладачі використовують презентації, схеми, відеофайли, платформу «Всеосвіта», дають посилання на ресурси для додаткового вивчення матеріалу, беруть участь у відео-челенджах: «Захисна маска» (гурток «Юний модельєр», керівник Наталія Ткачук), «Ізоізоляція» - відтворення картин відомих художників в умовах ізоляції (зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», керівник Оксана Цюп'яшук).

Створено сайт закладу та сторінка у фейсбуці, які є джерелом необхідної інформації для учасників освітнього процесу. Педагоги під час карантину дистанційно підвищують кваліфікацію, долучаються до онлайн-конференцій, вебінарів. Людмила Іванова, Богуслава Петречук, Ольга Ломінська отримали відповідні сертифікати. Застосування сучасних технологій допомагає педагогам ділитись з учнями знаннями, аби карантин не був на заваді отримання якісної освіти.#Освіта #ПалацУчнівськоїМолоді

Коментарі

Читайте також

Скільки триватиме навчальний рік, дати ЗНО та як відбуватиметься вступна кампанія?

Скільки триватиме навчальний рік, дати ЗНО та як відбуватиметься вступна кампанія?
У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.