1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельська лікарня отримала пересувний рентгенівський діагностичний апарат

Ковельська лікарня отримала пересувний рентгенівський діагностичний апарат

За кошти Благодійного фонду Івана Омелянюка «Майбутня Волинь - Україна» Ковельське МТМО придбало пересувний рентгенівський діагностичний апарат.

Як ми повідомляли раніше, Почесний громадянин м.Ковеля, засновник Благодійного фонду «Майбутня Волинь-Україна» Іван Омелянюк разом з правлінням фонду вирішили виділити кошти для придбання необхідного для ковельської лікарні обладнання.

- 6 травня у Ковельському МТМО одержали переносний діагностичний рентгенапарат, кошти за який в сумі 324 тис.грн перерахував БФ Івана Омелянюка «Майбутня Волинь - Україна». У важкий час боротьби з СОVID-19 це значно полегшить медикам працю: ранню діагностику стану легень пацієнта, - повідомила голова фонду Галина Голубович у соцмережі.

Представники МТМО висловили вдячність Івану Омелянюку за вияв щирої турботи за здоров'я медиків та пацієнтів міста і району.

- Безмежно вдячні Благодійному фонду Івана Омелянюка «Майбутня Волинь - Україна» та голові правління фонду Голубович Галині Федорівні за надану благодійну допомогу у вигляді сучасного переносного рентген апарату. Цей апарат допоможе швидко діагностувати пневмонії та проводити рентген обстеження біля ліжка хворого, - зазнають у дописі на сторінці Ковельського МТМО медики.#Благодійність #Коронавірус #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також