1. Головна
  2. Новини
  3. Чи відбудеться Ковельський півмарафон, запланований на 16 травня?

Чи відбудеться Ковельський півмарафон, запланований на 16 травня?

На сторінці Ковельський півмарафон Чемпіонат України у соцмережі Фейсбук організатори міжнародних змагань оприлюднили звернення до спортсменів та вболівальників у зв'язку зі змінами, які можуть виникнути через продовження карантинних заходів.

"У зв’язку із пандемією коронавірусу, заходи, які відбуваються у карантинний чи посткарантинний період - на межі зриву або переходять у онлайн-режим проведення заходів.

Під час Ковельського півмарафону, який запланований на 16 травня, має відбутися відбір кращих спортсменів до складу збірної команди України для участі у Чемпіонаті Європи з напівмарафону 2020 в Парижі.

Наш пробіг, як і щороку, здійснює орган виконавчої влади у галузі фізичної культури та спорту Волинської області, спільно з федерацією легкої атлетики Волинської області, громадською організацією «Спортивний клуб «Ковель», федерацією біатлону Волині; за підтримки відділу молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради, управління освіти Ковельського міськвиконкому; КЗ ВОЦЕМДМК, Ковельського МТМО.

Цьогорічний захід має відбутися у статусі Чемпіонату України, на який запрошені елітні спортсмени з усієї країни, і саме тому ми не можемо просто перевести проведення пробігу в онлайн-режим.

Організатори Ковельського півмарафону очікують відповіді від федерації легкої атлетики, яка має вирішити у якому форматі проводити захід: дистанційно онлайн, нічого не змінюючи чи відтермінувати на невизначений час дату проведення.

Як відомо, Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня. Хоч 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів, організатори Ковельського пробігу не можуть передбачити, чи стосуватимуться вони масових спортивних заходів.

Допоки організатори очікують офіційного вердикту щодо проведення змагань від федерації легкої атлетики, просимо Вас не зменшувати кількість тренувань і піклуватися про власне здоров’я!"


#Півмарафон #Спорт

Коментарі

  • Andrii
    В минулому році вдалось прийняти участь в цьому півмарафоні: https://androshchuk.com/kovel-hm/. Має досить непогану організацію і залишив по собі гарні спогади, крім того саме місто має досить непогану бігову історію
    Відповісти

Читайте також

У Ковелі ультрамарафонці розпочали десятиденний пробіг до Дня Незалежності України

У Ковелі ультрамарафонці розпочали десятиденний пробіг до Дня Незалежності України
Маршрут проляже через міста Луцьк, Рівне, Корець, Новоград-Волинський, Житомир, Коростишів, Київ. У День Державного Прапора команда завітає в Ірпінь до військового шпиталю, аби привітати захисників України зі святом та передати подарунки.

15 серпня з Ковеля стартує десятиденний пробіг на відстань 500 км

15 серпня з Ковеля стартує десятиденний пробіг на відстань 500 км
У ньому візьмуть участь відомі українські спортсмени. Завершення пробігу - 24 серпня у Києві. Організатори - команда “Trekking Team”, приурочили захід Дню Незалежності України. Ковельчан запрошують долучитися.