1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанці, яка сама виховує доньку з інвалідністю, збирають кошти на заміну кульшового суглоба

Ковельчанці, яка сама виховує доньку з інвалідністю, збирають кошти на заміну кульшового суглоба

У нинішній економічно складний для більшості людей час змушені звертатися до тих, хто має бажання та хоч якусь можливість допомогти 40-річній ковельчанці Ірині Куяві знову стати на ноги. Вона має діагноз: вторинний мієлодиспластичний синдром, рефректарна анемія. Саркома м'яких тканин правого стегна. Зараз жінка пересувається лише на милицях. Ірина дуже потребує нашої з вами допомоги, адже самотужки виховує доньку, яка теж має інвалідність.

Завдяки благодійним коштам, які вдалося зібрати на початку цього року, Ірину прооперували - зробили ендопротезування правого кульшового суглоба. Аби отримати можливість самостійно ходити та влаштуватися на роботу, їй необхідна ще одна операція - ендопротезування лівого кульшового суглоба. Після першої операції (вочевидь через зміщення тазу стала дуже боліти ліва - не оперована нога). Тож час - не на користь Ірини. Потрібно міняти кульшовий суглоб на лівій нозі. Ставити пластину.

Ціна суглоба 70-75 тисяч гривень. Пластини - 10-12 тисяч. На ліки на операцію необхідно ще 15 тисяч гривень. Вартість лікування постійно коливається в залежності від курсу долара.

Наразі уже зібрано 45 тисяч гривень. Необхідно ще зібрати 55-60 тисяч гривень. Тож рідні та друзі Ірини звертаються з проханням про допомогу у зборі коштів.

Допомогти жінці знову стати на ноги та отримати можливість повноцінно жити та виховувати доньку може кожен, перерахувавши будь-яку суму на рахунок Ірини Куяви.

Номер картки банку Приват: 5168 7574 0949 5597

Номер телефону Ірини - 068 573 16 39


#Благодійність

Коментарі

Читайте також