1. Головна
  2. Новини
  3. Генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер дякує благодійникам за допомогу лікарні

Генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер дякує благодійникам за допомогу лікарні

У лікувальні заклади Ковельського МТМО постійно надходить благодійна допомога, яка є вкрай важливою як для медиків, так і для пацієнтів, у період боротьби з COVID-19.

Лише упродовж цього місяця отримано два апарати УЗД, рентгенапарат, монітор пацієнта, понад тисячу костюмів біологічного захисту та інших захисних костюмів і комбінезонів для медпрацівників, засоби індивідуального захисту: респіратори, рукавички, маски, бахіли, окуляри, захисні екрани та ін.

Від благодійного фонду «Об’єднання світових культур» в рамках акції «Об’єднуємося проти коронавірусу 2019-nCoV (COVID-19) та «Крокуємо в країну Здоров’я», отримано медичні препарати для лікування пацієнтів. За кошти Благодійного фонду Івана Омелянюка «Майбутня Волинь - Україна» Ковельське МТМО придбало пересувний рентгенівський діагностичний апарат.

Колектив Ковельського МТМО на чолі з генеральним директором Валентином Вітром щиро дякують благодійникам: компанії «Нафтогаз України», МФ «Наше майбутнє», волонтеру Тетяні Дружинович, ТОВ «Сільпо-фуд», ТОВ «Тедіс Україна», АТ «Волиньгаз», АТ «Київський вітамінний завод» та багатьом іншим за співпрацю та допомогу.

Зважаючи на високий рівень захворюваності серед медичного персоналу у світі захист медиків є одним з вищих пріоритетів лікарні. Тож отримана благодійна допомога дозволить медикам боротися з захворюваннями та почувати себе в безпеці.



#Благодійність #Коронавірус #КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

Ковельчанці, яка сама виховує доньку з інвалідністю, збирають кошти на заміну кульшового суглоба

Ковельчанці, яка сама виховує доньку з інвалідністю, збирають кошти на заміну кульшового суглоба
40-річній Ірині Куяві уже зробили ендопротезування правого кульшового суглоба. Аби отримати можливість ходити, повноцінно жити та працювати, їй вкрай потрібна ще одна операція - на лівому суглобі.