1. Головна
  2. Новини
  3. У парку імені Шевченка в Ковелі висадили 18 кленолистих платанів

У парку імені Шевченка в Ковелі висадили 18 кленолистих платанів

Сьогодні вранці у парку культури імені Тараса Шевченка в Ковелі висадили 18 саджанців молодих дерев. Територія відпочинкової зони поповнилася кленолистими платанами.

Озелененням займалися працівники комунального підприємства "Добробут". Активну участь в екологічній акції взяли й представники виконавчого комітету Ковельської міської ради. Зокрема міський голова Олег Кіндер, його заступник Андрій Товстига, секретар міської ради Віра Федосюк, головний архітектор міста Людмила Мурай та інші.

Як повідомила головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Оксана Козакевич, кошти на придбання дерев виділені з міського фонду охорони навколишнього природного середовища. На 18 платанів, які стануть окрасою парку, використали майже 53 тисячі гривень.

Платани відносяться до представників орнаментальних листяних дерев, які завдяки своїм густим красивим кронам і незвичайному плямистому забарвленню гілок цінуються як декоративні. Саме через декоративну цінність і витривалість в умовах атмосферного забруднення їх часто використовують для оздоблення вулиць міст.

Довідково:

Платини (Platanus) — невеликий рід дерев, який походить з північної півкулі, єдиний сучасний рід родини платанових. Це великі листопадні дерева, які в дикому вигляді зазвичай ростуть у прирічкових та інших вологих районах, хоча відносно стійкі до посух. Живуть платани іноді понад дві тисячі років.

Хоча платани вважають рідкісним, екзотичним видом, цю рослину можна зустріти в різноманітних куточках планети.#Екологія #Благоустрій

Коментарі

  • Обурений
    Марнотрати!
    Відповісти

Читайте також

Посольство Фінляндії запрошує громадські організації Ковеля до участі у конкурсі екологічних проєктів

Посольство Фінляндії запрошує громадські організації Ковеля до участі у конкурсі екологічних проєктів
Реалізація ініціатив здійснюватиметься за підтримки Фонду Місцевого Співробітництва. Бюджет запропонованого проєкту має складати від € 20.000 до € 50.000.