1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі на вулиці Ольжича планується будівництво магазину

У Ковелі на вулиці Ольжича планується будівництво магазину

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єктів автотехобслуговування, торгово-складського господарства по вулиці Ольжича в місті Ковелі Волинської області». про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, визначення всіх планувальних обмежень згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Територія, на яку розроблено детальний план, має площу 0,1 га і розміщена в східній частині міста на вулиці Ольжича. Згідно генерального плану міста територія передбачена для розміщення магазину. В межах проектної ділянки планується нове будівництво магазину та майданчика для паркування автомобілів на 8 машиномісць. Земельна ділянка перебуває у комунальній власності. Площа забудови території складатиме 210,0 кв.м, площа мощення - 704,0 кв.м, озеленення – 86,0 кв.м.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 21 травня 2020 року по 22 червня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 22 червня 2020 року.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Громадські слухання з обговорення детального плану території розміщення об’єктів автотехобслуговування, торгово-складського господарства по вулиці Ольжича в місті Ковелі Волинської області відбудуться 22 червня 2020 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).


Відділ містобудування та архітектури


#Благоустрій

Коментарі

Читайте також

У парку імені Шевченка в Ковелі висадили 18 кленолистих платанів

У парку імені Шевченка в Ковелі висадили 18 кленолистих платанів
Саджанці придбали за кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища. Платани відносяться до орнаментальних листяних дерев, мають декоративну цінність, витривалі до нестійких природних умов.