1. Головна
  2. Новини
  3. Ковель отримає з державного бюджету понад 1,9 мільйона гривень на «Нову українську школу»

Ковель отримає з державного бюджету понад 1,9 мільйона гривень на «Нову українську школу»

У Ковельській міській раді відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету і фінансів. Про це повідомляє офіційний сайт.

Начальник фінансового управління Валентина Романчук повідомила, що відповідно до Постанови Кабміну, рішення обласної ради Ковель отримає субвенцію з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у сумі понад 1,9 мільйона гривень. Гроші використають на придбання засобів та обладнання для учнів, які навчаються за новими методиками, сучасних меблів та комп'ютерної техніки для початкових класів.

Обранці громади розглянули й інші питання порядку денного. Усі проєкти рішень рекомендували на затвердження сесії.


#НоваУкраїнськаШкола #Депутати

Коментарі

Читайте також

У Ковелі тривають навчання вчителів «Нової української школи»

У Ковелі тривають навчання вчителів «Нової української школи»
Усе, чим педагоги планують займатися з першокласниками у процесі навчання, вони виконують під час тренінгів, вдосконалюють активні методи викладання в ігровій формі, пізнають особливості інклюзивної освіти в НУШ.

Волинська облрада гальмує закупівлю обладнання для першокласників

Волинська облрада гальмує закупівлю обладнання для першокласників
Ковельські освітяни також очікують субвенцію з держбюджету для придбання меблів та необхідних дидактичних матеріалів для «Нової української школи». Закупівлі необхідно провести до 1 вересня.