1. Головна
  2. Новини
  3. У розсаднику Ковельського лісового господарства "зійшов" майбутній ліс

У розсаднику Ковельського лісового господарства "зійшов" майбутній ліс

Цього року навесні лісівники Волині висіяли насіння у розсадниках та теплицях на загальній площі 12,1 га. Повідомляє пресслужба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Очікується, що вдасться отримати більше 22 млн сіянців основних та другорядних порід.

Майбутній ліс уже дає перші сходи. Лісівники роблять усе можливе, щоб допомогти крихітним деревцям прижитися. Нині проводяться заходи з попередження вилягання сіянців, відбувається підживлення мікроелементами та стимуляторами росту.

На базі державних лісогосподарських підприємств Волинського ОУЛМГ діє 5 постійних лісових розсадників: у ДП «Ратнівське ЛМГ», ДП «Волинський ЛСНЦ», ДП «Володимир-Волинське ЛМГ», ДП «Ковельське ЛГ» та ДП «Любешівське ЛМГ». Крім того, у кожному лісництві створено тимчасові розсадники.

В середньому за рік лісівники Волині вирощують 20-25 млн штук сіянців головних та супутніх деревних порід. Таким чином повністю забезпечуючи себе садівничим матеріалом. Щороку вирощується ще й 125 тис. штук саджанців декоративних порід.

#Лісівники

Коментарі

Читайте також

На Волині стартувала операція «Новорічна ялинка»

На Волині стартувала операція «Новорічна ялинка»
За незаконну вирубку і пошкодження хвойних дерев, їх перевезення, зберігання, а також за порушення порядку реалізації новорічних ялинок наступає адміністративна або кримінальна відповідальність.