1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельському музею подарували маски з вишивкою за ескізами Олени Пчілки

Ковельському музею подарували маски з вишивкою за ескізами Олени Пчілки

Ковельському музею подарували маски з вишивками за ескізами Олени Пчілки. Це авторська робота ковельчанки Тетяни Ведмедюк, - про це йдеться на сторінці Ковельського історичного музею у Фейсбук.

- Тканеві маски - не лише засоби індивідуального захисту органів дихання, але і модні аксесуари 2020. Подаровані музею експонати є авторською роботою ковельчанки Тетяни Ведмедюк. Орнаменти на масках майстриня вишила за схемами, зібраними Оленою Пчілкою, - йдеться у дописі.

Музейники просять не викидати звичні предмети, які ілюструють життя ковельчан під час карантину. Музей збирає експонати сучасної історії: фото спорожнілих вулиць міста, зачинених об'єктів інфраструктури, саморобних масок, творів мистецтва та інше. Якщо маєте бажання щось цікаве залишити для історії нашого міста - приносьте у місцевий музей.


#Музей #ІсторіяКовеля

Коментарі

Читайте також

18 травня - Міжнародний день музеїв. Що нового у колекціях ковельських музейників?

18 травня - Міжнародний день музеїв. Що нового у колекціях ковельських музейників?
Через карантинні обмеження Ковельський історичний музей тимчасово зачинено. Однак, це не означає, що він припинив свою роботу. Розробляються нові екскурсії, продовжуються дослідження, йде посилена робота з вивчення та опису нових експонатів.