1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі дитячі садки готують до роботи у літній період

У Ковелі дитячі садки готують до роботи у літній період

У Ковелі міська влада готується до відкриття садків. Про це пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Розуміючи проблеми батьків, особливо працюючих, які змушені шукати варіанти догляду за дітьми, прийнято рішення, що у літній період функціонуватиме більше дошкільних закладів, ніж зазвичай. Планують їх задіяти у різних мікрорайонах міста - сільмашу, вулиці Володимирської, другого Ковеля та у центральній частині. Відновлять роботу 27 груп, кожну з яких зможуть відвідувати не більше 10-12 дітей. Такі карантинні вимоги.

Працівники мають забезпечити дотримання й інших протиепідемічних заходів. Серед яких – температурний скринінг, прийом дітей вихователями на вулиці, визначений порядок проведення дезінфекції, провітрювання, вологого прибирання тощо.

Як ми вже інформували, через складну епідемічну ситуацію у Ковелі карантин не послабили. Не на часі відновлення роботи дитячих садків. Відповідні рішення прийняли обласна та міська комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керуючись постановою Кабінету Міністрів.

Міський голова Олег Кіндер наголошує, що як тільки стан із захворюваністю на коронавірус поліпшиться, заклади відразу відкриють двері для своїх вихованців, аби батьки без зайвих клопотів йшли на роботу. Є сподівання, що це станеться у червні.#Освіта

Коментарі

Читайте також