1. Головна
  2. Новини
  3. Найбільша на Волині залізнична станція Ковель виходить з карантину ВІДЕО

Найбільша на Волині залізнична станція Ковель виходить з карантину ВІДЕО

Найбільша на Волині залізнична станція Ковель виходить з карантину. 3-го червня відновить курс потяг "Ковель-Київ". Квитки на нього вже продаються у касах Укрзалізниці. Потяг курсуватиме не щодня, а білети можна придбати лише на деякі полиці.

Нагадаємо, Укрзалізниця минулого тижня офіційно відновила пасажирські перевезення та продаж квитків на потяги.

Начальник вокзалу станції Ковель розповів Суспільному – в русі потяга будуть зміни. Потяг курсуватиме по непарних числах.

- Згідно рішення Рівненської ОДА - оскільки там поки триває карантин - до 22 червня, цей потяг поки буде курсувати через Здолбунів та Рівне без зупинки. Далі — поки ми вказівки не маємо, але Укрзалізниця ставить завдання відкривати інші маршрути, - каже Василь Сілівончик.

Серед нововведень — продаж квитків у касах вокзалу за 90, а не 45-60 днів, як це було раніше. Згідно з карантинними вимогами, продають половину наявних місць, розповіла касирка Світлана Котищук.

- В купейному або плацкартному вагонах, там де 4 місця — продаємо тільки верхню і нижню полки. А бокові в плацкартному вагоні — тільки нижні полки. Тобто, завантаження вагону має бути 50 відсотків, - каже касирка Світлана Котищук.

Вокзал у Ковелі відкритий з 7.30 ранку до 21 години вечора. Дизель-поїзд на Сарни поки не відновлюють через епідеміологічну ситуацію в Рівненській області. Коли і які рейси можуть відкритися в подальшому, визначатимуть обласні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
#Укрзалізниця

Коментарі

Читайте також

Потяг «Ковель-Київ» відновить рух з 3 червня

Потяг «Ковель-Київ» відновить рух з 3 червня
Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на 6 поїздів далекого сполучення у напрямку Заходу України. Пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках.